تبلیغات X
سفارش بک لینک
آموزش ارز دیجیتال
لباس خواب
ابزار تادیومی
خرید بک لینک قوی
صرافی ارز دیجیتال
خرید تتر
هنگ درام
فایل گپ
بیگ بلاگ
خدمات سئو سایت
آسال تهویه قم
نسلی نو
وبینو قم
چاپ ساک دستی پارچه ای
وی رمان
ال تی پارت
چاپخانه قزوین
برسادیس
استارتاپ
خرید ملک در دبی
آموزش خلبانی
Cyberpunk 2077 دانلود بازی


مزرعه خوبی ها - مریم رجوی و بیان استیصال به زبان ساده مادری s


 در مراسمی که طی چند هفته گذشته در -اورسورآواز -مقر اروپایی مجاهدین در فرانسه برگزار گردید اتفاق بسیار نادری رخ داده است و برای اولین بار مریم رجوی از زبان خودش و از زبان باصطلاح مقاومت !! با بیانی شیوا و به زبان مادری با به نمایش گذاشتن استیصالی بی مانند عنوان کرد :

« به قول خود مجاهدین .. و به قول مقاومت ایران ... این مقاومت به نتیجه خواهد رسید ولو اینکه زمان آن خیلی دست ما نباشد ..»   - به نقل از سخنرانی مریم رجوی در پاریس -

عجب!! پس از ۳۶ سال و وعده سرنگونی ۶ ماهه در سال ۱۳۶۰ و در بدترین شق موجود سقوط طی ۵ سال با فرض سقوط در دراز مدت که توسط مسعود رجوی در جمع بندی یکساله مقاومت در سال ۱۳۶۱ عنوان شد این چه اظهار نظر مشعشعی است ؟! 

آری این عین جملات مریم رجوی است که برای اولین اعلام میکند نمی‌تواند برای پیروزی و سرنگونی زمانی تعیین کند چون که ..زمان آن دست مجاهدین نیست ..

آری این همان بانوی ترور و خشونت است که سال ۲۰۰۰ میلادی را سال سرنگونی اعلام کرده بود . او همانی است که هر سال به دروغ به همراه همسرش مسعود رجوی از همگان تعهد می گرفت و قول سرنگونی و وعده دیدار در میدان آزادی میداد

او همان بانوی تروری است که بواسطه صدها تصمیم ریز و درشت اش بسیاری کشته شدند و با فریب آزادی و رهایی مردم ایران برای مسعود رجوی شب رقص رهایی با همراهی زنان از بخت برگشته مجاهدین را ترتیب میداد

راست اش اول کمی شک و تردید کردم ولی بعد از چند بار شنیدن مطمئن شدم او برای اولین بار در ملا عام اعلام می کرد زمان سقوط رژیم و به قدرت رسیدن اش در تهران در دست مجاهدین نیست.  از این جمله کوتاه خیلی برداشت ها میتوان کرد 
مثل اینکه زمان ان دست اسراییل یا کشور های متخاصم و مهاجم است. 

باید تاکید کرد این بیان خودش پس از ۳۶ سال بیان نوعی اعتراف به شکست و در هم کوبیده شدن است اینها همانهایی هستند که اجازه نمی دادند در تشکیلات جملاتی خیلی نرم تر و معمولی تر بیان شود و صدها مارک و توهین و فحش نثار همگان می کردند و بقول مسعود رجوی پاسخ هر انتقادی تنها مشت آهنین بود و بس . حال این چه نمونه غلط کردم است؟

از نحوه بیان جمله کاملا واضح است این نتیجه یک بحث عمیق درون تشکیلاتی در سطح بالای مجاهدین است که خیلی راحت عنوان شده است.

در این شخصا تردیدی ندارم که رد پای مسعود رجوی نیز در این جمله پیداست چون بدون چراغ سبز او کسی جرات چنین اظهار نظرهایی را ندارد

خوب اشکالی ندارد که مجاهدین در کلیات به چنین نظر گاهی رسیده اند اما ادامه سوال مهمتر این است که چگونه به چنین برداشتی رسیده اند؟

حال چه باید کرد ؟ تکلیف خون هایی که بواسطه تحلیل ها و افکار عقب مانده و ارتجاعی شما پدید آمده است را چه کسی میپردازد؟ مثل همیشه باز هم پاسخگو نیستید .پر واضح است ولی اگر امروز جواب خلق و فرزندان این خلق را ندهید در آن جهان  از زیر پاسخگویی نخواهید توانست شانه خالی کنید.

راستی ثمرات زیانبار و نابود کننده در مسیر جنبش آزادیخواهی مردم ایران که بواسطه تیر و تیراندازی شما که سر از وابستگی تمام عیار به عراق و صدام حسین آورد را چگونه مسعود رجوی زیر سبیلی رد میکند. میدانید که تاریخ فراموشکار نیست و صد البته نتایج و شرایطی که همین امروز با آن درگیر هستید از پیامدهای اتو دینامیک همین حقایق سرسخت است .

پس نتیجه گیری مهم آنکه شهامت داشته پای حرف دیروز و امروز خود بایستید و مطلب عنوان شده را از سخنان مریم رجوی بسرعت پاک نکنید . آنچه که سالیان پیش منتقدان شما گفته اند را با تاخیر ۱۰ - ۱۵ ساله تازه به آن رسیده اید را شما در تشکیلات ضد انسانی تان تنها با مشت آهنین و زندان و توهین پاسخ دادید.

جمله ای زیبا از فرهیخته ای میگوید آنچه از آموزگاران نیاموختید روزگار به شما می آموزد.برچسب‌ها :
نویسنده: میلاد آریایی | نسخه قابل چاپ | 1395/1/17 - 22:47 | 1 2 3 4 5 | اشتراک گذاری :

آخرین مطالب

محبوب ترین مطالب

درباره ما

آمار وبلاگ

کد های کاربر