مجاهدین آمریکایی ،

 مزدوران کارکشته برای تمام فصول


در شرایطی که دنیا یک صدا از روسیه و چین گرفته تا انگلیس و فرانسه و آلمان از توافق فرجام در جهت منافع مردم ایران و جهان دفاع میکنند تنها و تنها یک فرقه تروریستی ضد منافع مردم ایران در  کنار راست ترین جناح های جنگ طلب آمریکایی قرار گرفته و سخنان یک خود شیفته آمریکایی را قرقره می کند و در تخیل اش خواب های پنبه دانه می بیند.


این جریان ضد ملی اگر چه هیچوقت توانایی و قابلیت حاکمیت در سرزمین ایران را نداشته است ولی  ظرفیت غیر قابل وصفی در مزدوری و چاکر منشی پیدا کرده است و دقیقا به همین دلیل میبایست در برابر  مجاهدین آمریکایی که خودشان را ایرانی میدانند قاطعانه موضع گرفت تا هرگز جرأت نکنند خودشان و اربابان شان -خلیج همیشه فارس-  را خلیج عربی بنامند .


این ظرفیت بی مانند. در وادی مزدوری تنها تنها در تاریخ معاصر ایران از مجاهدین به رهبری مریم و مسعود رجوی دیده شده است و خوشا به حال تمام کسانی حتی شده یک روز سریع تر و زودتر خودشان و زندگی شرافتمندانه شان را از دستان منحوس چنین جریان مخرب و ضد ایرانی رها کرده اند .


مسعود رجوی و امروز فرزند خلف اش مریم قجر فکر میکنند چون جوانان ایرانی را به کام مرگ فرستادند. پس مجوز هر گونه مزدوری - از مدل عراقی و عربستان سعودی اش گرفته تا مدل به روز شده آمریکایی اش - را داشته و دارند .


حال آنکه هرگز اینگونه نیست مردم ایران و تاریخ سیاسی این سرزمین خاطره پر قدرتی دارد و نمی شود این حجم از مزدوری و وطن فروشی را به فراموشی بسپارد .


مریم رجوی در کنار درد و رنج مردم ایران وعده جنگ جدیدی را از سوی آمریکا در سر می پروراند تا شاید از این رهگذر تکه استخوانی نصیب اش شود و بر تخت سلطنت رویایی خویش جلوس کند .


اگر چه اینها تماما یاوه هایی هستند که مریم رجوی و شرکای سیاسی اش در ذهن عقب مانده خود پرورش میدهند . ولی دنیا و جهان امروز چیز دیگری میگویند .


شاید ترامپ و هر پریشان فکر دیگر بخواهد جنگ جدیدی را علیه مردم ایران شروع کند ولی مردم ایران امروز هرگز به جنگ و خونریزی فکر نمی کنند و تغییرات سیاسی را در پهنه تغییرات عمیق فکری و اجتماعی و مبارزه مدنی جستجو میکنند .


مریم رجوی خون میخواهد و ملکه ترور ایران هنوز هم پیرانه سر با بزک و دوزک در کنار خونریز ترین نمایندگان امپریالیسم شراب همکاری مینوشند و سعی میکنند از هر توطئه و تلاش مزبوحانه علیه ایران و ایرانی سکوی پرتابی برای خود جستجو و دست و پا کنند .


اکنون هر یک روزی که میگذرد مواضع روشنگرانه بیشمار افراد جدا شده و رهایی از اندیشه دروغ و ریا و سرزمین نیستی و تباهی مشخص تر میشود ، آنچه که مسعود رجوی در عراق به پا کرد و ادامه آنرا در آلبانی سازمان میدهد ، ادامه کابوسی است که رجوی ها برای خود رقم زده اند .


ما و همه ما که از این جریان اعلام جدایی و برائت کردیم بخاطر آن بوده و هست که چنین دریوزگی ها را از نزدیک در پناه حکومت صدام حسین دیده و لمس کرده بودیم و حال بوضوح و روشن تر از هر زمان دیگر در این بزنگاهها تاریخی چهره واقعی ربایندگان اعتماد بر ملا میشود و ماسک ترقی خواهی و آزادی نمایی را از چهره آنان برمیکنند .


البته و صد البته که تمامی این اتفاقات جای خرسندی و شادمانی مضاعف در اردوگاه رنگارنگ مردم ایران دارد  که فرزندانشان به وابستگی و دریوزگی مجاهدین تف کردند و نگذاشتند آب خوش از گلوی آنان پایین برود .


باشد که بیشتر بیشتر مردم ایران از این جریان ضد ملی بدانند و آنان راتا  گورستان تاریخ بدرقه کنند وقطعا رهبرانشان در آلبانی و فرانسه همچنان که تاکنون بوده ، به خاک سپرده شوند .


 


برچسب‌ها :
نویسنده: میلاد آریایی | نسخه قابل چاپ | 1396/7/26 - 12:19 | 1 2 3 4 5 | اشتراک گذاری :

بی اعتنایی جهان به درخواست ترامپ،

(مهمان کاخ سفید برای چهارسال )


تنها هنوز 48 ساعت از سخنان ترامپ که با تبلیغات گسترده و -بقول برخی تحلیل گران آگاه -هیاهوی بسیار بخاطر هیچ- عنوان شد ,نمیگذرد که از سوی تیلرسون وزیر خارجه این کشور و همچنین  - نیکی هیلی-نماینده  دائمی آمریکا در سازمان ملل سخنان کاملا متفاوت و متناقض با آنچه ناشیانه و با فرهنگ غیر دیپلماتیک و همیشگی ترامپ عنوان شد ، بگوش میرسد .


این عکس العمل ها عجولانه و ۱۸۰ درجه متضاد با سخنرانی ترامپ را میتوان آنگونه بررسی کرد که پس از سخنان پرهیاهوی ترامپ ، آنچه در خاطره جهان بیش از همه نقش بست  - عدم تعهد آمریکا به موازین بین اللملی - و  یک بی آبرویی درست و اساسی را برای آمریکا و هیئت حاکمه اش بود .


کمتر از 6 ساعت برخلاف نظریات ترامپ به شکل معنا داری  آنگلا مرکل، صدراعظم آلمان امانوئل مکرون، رئیس‌جمهور فرانسه و ترزا می، نخست‌وزیر بریتانیا در بیانیه‌‌‌ی مشترکی کهصادر کردند حفظ برجام "به سود مصالح امنیتی" همه این کشورها خواندند.


جالب آنکه ترزا می شخصا در گفت‌وگوی تلفنی با دونالد ترامپ توافق اتمی با ایران را مجددا تایید کرد. وزیر خارجه بریتانیا نیز در گفت‌وگوی تلفنی با همتاهای ایرانی و آمریکایی‌اش این توافق را نقطه اوج یک دیپلماسی ۱۳ساله دانست.


زیگمار گابریل، وزیر خارجه آلمان موضع ترامپ را "پیامی نامساعد و خطرناک" خواند. مسکو نیز ترامپ را به "لفاظی‌های تهاجمی و تهدید‌آمیز" متهم کرد.


اما اکنون تیلرسون پس از موج مخالفت های جهانی بی مهابا در مصاحبه با رسانه ها میگوید : «حفظ برجام به سود منافع ملی آمریکاست» .  


جنیفر رابین یکی از نویسندگان محافظه کار روزنامه واشینگتن پست بوضوح گفت تصمیم ترامپ ایالات متحده را منزوی کرد و حمایت هر دو حزب را از دست داد...


آنتونی بلینکن قائم مقام وزارت خارجه باراک اوباما در نیویورک تایمز مینویسد : این تصمیم ترامپ ایالات متحده آمریکا و - نه ایران -  را در جهان منزوی میکند چرا که توافق را نقض کرده است و به ایران اجازه میدهد بدلیل توانایی اقتصادی اش با شرکای اروپایی ما در توافق باقی بماند ...


از این نمونه ها بسیار است که بفاصله کوتاهی مقامات عالی رتبه آمریکا را وادار کرده است که کار عجولانه و غیر متعارف ترامپ را ماست مالی کنند .


از سویی دیگر همین امروز دوشنبه ۱۶ اکتبر در اولین نشست وزرای خارجه ۲۸ کشور اتحادیه اروپا پس از سخنرانی ترامپ بیانیه ای را امضا کردند که از کنگره آمریکا میخواهد که از توافق خارج نشوند .


وزیر خارجه اتحادیه اروپا - فدریکا موگرینی - اعلام کرد بزودی به آمریکا سفر کرده تا به کنگره آمریکا بگوید که به نفع جهان است که همگی در توافق باقی بمانند ..


جالب اینجاست در حالیکه ترامپ بی صبرانه منتظر موضع رسمی و پاسخ ایران است آنها دقیقا چیزی نمی گویند یا کم میگویند و پیوسته توپ را توی زمین آمریکا رها میکنند .


راستی در کاخ سفید که قطعا ترامپ تنها چهار سال مهمان آن است چه ها که نمیگذرد و این آشفتگی سیاسی و سردرگمی خیره کننده که در دوران گذشته ریاست جمهوری های قبلی آمریکا سابقه نداشته است از کجا نشات می گیرد ؟


آینده قطعا حامل حوادث بسیار است ولی نه برای-  ایران - بلکه برای آمریکا و ریاست جمهوری آن که خود را در پی پیشنهادات واوامر  اسراییل بازیچه و سرگردان دنیای سیاست کرده است .برچسب‌ها :
نویسنده: میلاد آریایی | نسخه قابل چاپ | 1396/7/25 - 03:07 | 1 2 3 4 5 | اشتراک گذاری :

آخرین مطالب

محبوب ترین مطالب

درباره ما

آمار وبلاگ

کد های کاربر